Jump to content

Recommended Posts

Pazi bratori,... što više gledam ove tvoje fotke, mislim da si ti pre za suvozača na motoru, nego za vozača.

Mislim stvarno sexy poze praviš, :nyam: nisam u prvi mah primetio bio sam koncetrisan gledanjem motora, ali sad kad vidim ove poze.... :tease:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Update - majstor je zvao, "Bocko" je spreman i podmazan :) Sutra ili prekosutra idem po njega.

Bilo je malo problema sa karbovima, malo sa filterom za vazduh (stavljen novi origigi Honda), ali je sve to sređeno, jedva čekam da ga stisnem preko 6k :P

Takođe, Nemanja drugarčina je obezbedio par novih slajdera za mog i njegovog Bocka, zlu ne trebalo. Samo da montiramo i to je to.

Ako uspem da se iskombinujem, verovatno dolazim na Navak u subotu sa njim.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Fala Spori, živ bio! Javljam se ovih dana, nisam te video sto godina.

Fala Veljo brate :)

Bocko je ušuškan za zimu. Digao sam ga na štendere da mu se ne krive đonovi, očistio, podmazao lanac, napunio do čepa, skinuo akumulator.

Sedi u prostoriji koja je prilično izolovana tako da će mu klima unutra samo prijati.

Inače, posle onog štelovanja, motor je poludeo skroz - ide kao oluja, skida gaćice tinejdžerkama u prolazu :D

Probao sam čak i stazu malo na Navaku - zajebano bato, smršao sam 3 litre za jedno 5 krugova. Sve će to praksa i tehnika da popravi.

Over & out do proleća :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo i ovde da ti pohvalim magare :), jedini stariji naked koji bih terao je ovaj. Steta sto ne moze sa puta pa ga necu terati :D

Sto se imidza tice, poslusaj Velju. Evo on je bajker a niti fura brkove niti fura kozu, osim sto fura kozu :D (doduse, klubski prsluk, al je od koze :)).

Sto se sezone tice, i ja sam tako prosle godine karantirao motor. Ali, za razliku od prosle, meni se ova sezona izgleda nece ni prekidati ako to suvoca asfalta dozvoli, tako da sledecu zimu ocekujem da neces gasiti, samo jos malo da ti se uvuce u krv.

Svakako, dobrodosao u drustvo vetra u kosi i insekata u zubima :)

@Trio - ako i dalje razmisljas o 2 tocka i naravno ako ti zena dozvoli xD , KLE ti je ok izbor. Daleko od savrsenog, daleko od perfektog, bilo da je to grad, suma, otvoreni put..., ali dovoljno univerzalan i jak da te bezbedno i relativno brzo i dinamicno voza bilo gde da se nadjes, uz pristojan nivo udobnosti. Verovatno ce me Velja demantovati i pomenuti ti neki nizi cetvorocilindras sto ti, ako ces se zadrzavati iskljucivo na asfaltu, i ja donekle mozda preporucujem (ovo ti ja nisam rekao :)) , ali ako neces da gledas da li je ispred tebe makadam, livada, stepenice ili raspadnuti asfalt, onda je neki soft enduro do 60ks skroz dobar izbor. Ne umaras ruke na putovanju ni najmanje, agilni u gradskoj guzvi, prilicno svestrani sto se izbora terena za voznju tice, ali sto se tice prosecne putne brzine, ipak malo sporiji od gorepomenutih nakeda, F-ova.... Takodje mozes razmotriti i Hondu Transalp koja je za klasu iznad sto se vozivosti i putne udobnosti tice.

Link to comment
Share on other sites

Sky, 'fala na komentarima.

Što se tiče bepca - izgovor više, ako mene pitaš. Dete vrišti, žena kenja.

Ti se okreneš, izađeš, ubodeš ključ u "magare", provozaš se, lagano, da ti vetar pročisti misli i smiri emocije. Obuzme te Nirvana za cirka pola sata vožnje.

Vratiš se kući. Dete i dalje vrišti, žena pizdi i kenja, ali ti imaš osmeh na licu ;)

Link to comment
Share on other sites

Sky, 'fala na komentarima.

Što se tiče bepca - izgovor više, ako mene pitaš. Dete vrišti, žena kenja.

Ti se okreneš, izađeš, ubodeš ključ u "magare", provozaš se, lagano, da ti vetar pročisti misli i smiri emocije. Obuzme te Nirvana za cirka pola sata vožnje.

Vratiš se kući. Dete i dalje vrišti, žena pizdi i kenja, ali ti imaš osmeh na licu ;)

Ozenices se ti i udacu se jaaaaaaa.....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...