Jump to content

Možda malo promena na hondaclub.co.rs


zoda

Recommended Posts

  • 5 months later...

Aj ovde jedno pitanje/predlog kako god :)

Da li bi možda bilo ok da svaki model honde ima svoju temu za "pitanja i odgovore"? Koliko sada vidim, u civic delu foruma npr ima samo lockovana tema sa brošurom. Ukoliko bi npr svaki model imao samo svoju temu za pitanja i odgovore:

1. Tu bi se napravio svojevrsni q&a vremenom koristan za uglavnom nove članove koji kada se pojave obično saspu pitanja na koja je uglavnom odgovoreno XYZ puta. 

2. U prvi post mogu da se stave korisne informacije u vezi modela (servisi (to znam da ima već negde...), na šta obraćati pažnju kod kupovine (mislim da je na to odgovoreno milion puta) itd. 

3. Veće šanse da neko dobije odgovor na svoje pitanje, jer neko ko možda ima informaciju ili šta god neće ići u lične teme članova gde se obično ta pitanja postuju. Topici članova o njihovim hondama bi onda ostala isključivo za novosti o njigovim ljubimcima.

Eto, to mi palo na pamet jedno 100 puta da bi bilo praktično, ako već ima nešto slično na forumu, pardoniram. :)

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan predlog ako moze, da se ubaci Predstavljanje u posebnoj temi, posto je to prvi korak na forumu, da ne bude sve u Automobili clanova, a taj neko trazi auto tj savet u vezi zeljenog auta. 

U okviru teme Automobili clanova da se napravi podela po modelima, a ako moze i po serijama. 

Znam da admini imaju mnogo svojih obaveza van foruma, forum lepo funkcionise, a kad bude malo vremena za uredjivanje ovo su samo predlozi da to bude jos bolje. :) 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, naliM said:

Aj ovde jedno pitanje/predlog kako god :)

Da li bi možda bilo ok da svaki model honde ima svoju temu za "pitanja i odgovore"? Koliko sada vidim, u civic delu foruma npr ima samo lockovana tema sa brošurom. Ukoliko bi npr svaki model imao samo svoju temu za pitanja i odgovore:

1. Tu bi se napravio svojevrsni q&a vremenom koristan za uglavnom nove članove koji kada se pojave obično saspu pitanja na koja je uglavnom odgovoreno XYZ puta. 

2. U prvi post mogu da se stave korisne informacije u vezi modela (servisi (to znam da ima već negde...), na šta obraćati pažnju kod kupovine (mislim da je na to odgovoreno milion puta) itd. 

3. Veće šanse da neko dobije odgovor na svoje pitanje, jer neko ko možda ima informaciju ili šta god neće ići u lične teme članova gde se obično ta pitanja postuju. Topici članova o njihovim hondama bi onda ostala isključivo za novosti o njigovim ljubimcima.

Eto, to mi palo na pamet jedno 100 puta da bi bilo praktično, ako već ima nešto slično na forumu, pardoniram. :)

1. Mislis na ovako nesto? 

2. Sto se tice teme za kupovinu i servise, to je vec obradjeno mnogo puta, ali u pravu si, nije grupisano. Dakle, to bi neko trebao da odvoji jedno popodne i da sastavi jednu takvu temu, pa ako postoji dobrovoljac, postavicemo je na vrh podforuma.

3. Uvek ce se razni problemi vuci i u automobilima clanova, koliko god se trudili da to ne bude tako.

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DuleBP said:

Jos jedan predlog ako moze, da se ubaci Predstavljanje u posebnoj temi, posto je to prvi korak na forumu, da ne bude sve u Automobili clanova, a taj neko trazi auto tj savet u vezi zeljenog auta. 

U okviru teme Automobili clanova da se napravi podela po modelima, a ako moze i po serijama. 

Znam da admini imaju mnogo svojih obaveza van foruma, forum lepo funkcionise, a kad bude malo vremena za uredjivanje ovo su samo predlozi da to bude jos bolje. :) 

Licno predstavljanje vlasnika automobila nije potrebno. Ovo je automobilski forum i oduvek smatramo da je to bespotrebno. Na forumima druge sadrzine je to mozda ok. Ko zeli licno da se predstavi, svakako moze to da uradi uz predstavljanje svog vozila.

Sto se tice podele, ta opcija je sada vec pozeljna, posto je nastalo dosta novih clanova, tema, predstavljanja itd. U sustini, za pocetak bilo bi ok barem po modelima. Civic, Accord, Jazz itd.

Hvala sto razumes da i mi imamo obaveze. Predlog je na mestu, ali forum bi definitivno trebalo malo reorganizovati. Napravili smo ga kada smo bili klinci, a sada kada smo porasli, nemamo vise vremena za njega, pa zato i jeste ovakav kakav je. Svakako, ukoliko ovde postoji neka mlada krv, zeljna da ovo malo dovede u red, dobice moderator status sa kojim moze da sredjuje gore pomenute stvari.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sale vti said:

Tako je. A isto sto sam ja spominjao cika Mladji i cika Vedranu 5x , da se topic automobili clanova moze pregledati samo ako je neko registrovan, kao na 99% foruma. I to je bio jedan od predloga, ali dzabe. Mladja misli da je vazno da mu se crveni ime u avataru i nista da ne radi. Katastrofa. :D

Pa evo posle 10 godina tvog boravka na ovom forumu, red je bio da i ti das neki kontruktivan savet, a ne samo da solis pamet ljudima, sto uzivo, sto po forumu. :P

Tvoj predlog ce biti usvojen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...