Jump to content

Možda malo promena na hondaclub.co.rs


zoda

Recommended Posts

Da li postoji mogucnost da se osim slika u attach files omoguci doodavanje word, pdf, ppt... fajlova. Olaksalo bi dosta postavljanje brosura, prezentacija...

Odgovor od admina:

Postoji, naravno. Ono sto tu moze predstavljati problem je velicina fajlova kao i bezbednost - foruma ali i korisnika.

Sa druge strane, mnogo je bolje podici takve fajlove u okviru ZIP fajla sto bi smanjilo potrebu za prostorom (DOC dokumenti se lepo pakuju, PDF takodje).

Koji je sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

E jbg... zar ne moze nijedna tema da prodje bez zajebancije? Ja sam samo najnormalnije predlozio a ne mogu da verujem da neko nema svoju sliku ili da ne zna u Photoshopu da cropuje neku sliku sa skupova makar.

Jale, sta cu kad sam lep svud po telu :tease:

Osim toga Photoshop bi i od tebe mogao da napravi koliko toliko lepog HCS clana mada nije svemoguc...

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem sa Zokijem. Ne mogu ja više da pratim nickove i ostalo. Slika brate da te vidim ko si :D

Ko se krije po netu ovih dana (problem mu je da stavi svoju sliku) verovatno treba da razmisli da prestane da ga koristi u potpunosti, pošto je anonimnost na mreži danas rezervisana samo za najokorelije hakere... :D

Link to comment
Share on other sites

Mozda je moglo ,ali sad je vec kasno za to,da se kao na nekim stranim forumima prvo predstavis pa tek onda ti se aktivira profil.

Meni licno ovo nije problem,iako vas ne poznajem vecinu licno,citajuci forum sam vas upoznao dosta.Vecinu bih i prepoznao da se sretnemo negde.

E sad ja mislim da je problem sa ovakvima kao ja :ninja: .Malo postova,nisam bio na skupovima,nemam predstavljen automobil(nemam Hondu-jos) .Od svih sa foruma samo me Vedran poznaje.Na zadnji skup sam imao nameru da dodjem ali kisa pokvarila planove.

A moderatori mogu da pokrenu akciju stavljanja licne slike na profil bar na par dana cisto malo da se poveze avatar sa likom,bar dok se ne upoznamo da znate kako izgledamo.

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem sa Zokijem. Ne mogu ja više da pratim nickove i ostalo. Slika brate da te vidim ko si :D

Ko se krije po netu ovih dana (problem mu je da stavi svoju sliku) verovatno treba da razmisli da prestane da ga koristi u potpunosti, pošto je anonimnost na mreži danas rezervisana samo za najokorelije hakere... :D

Reče..... i mete kacigu :haha:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...