Jump to content
Sign in to follow this  
aco

Cirilica

Recommended Posts

vedran је напиÑао> I koristi latinicu, to je zvanicno pismo foruma.

zao mi je zbog takvog stava, valjda nam je uvek tudje lepse, zato i ne znamo ko smo.

i ja u kompjuter pisem latinicom, (navika od ranije), ali ne vidim zasto bi smetala ћирилица, UNICODE odavno postoji.

Imam prijatelja japanca, profesora u Tokiju.

Pre 15 dana u razgovoru rece mi da je za japanca najveca uvreda da gost ne zna ili ne postuje njihove obicaje i tradiciju.

Ovo je moje misljenje, nije neka peticija ili slicno.

Поздрав Ñвим ХОÐДÐШИМÐ.

+1

ni ja ne pisem cirilicom, ali ipak mislim da ako je honda club SERBIA treba da postuje pismo svoje maticne zemlje...nikakva diskriminacija, nacionalizam nije u pitanju...ali jednostavno budimo svi malo vise open minded (широких Ñхватања)

ako vec gramaticka pismenost nije obavezna, zasto bi pismo kojim pisemo bilo? :lol:

Kabe je latinicom napisao:

Znamo mi svakako ko smo. Nije nam za to potrebna cirilica, navijacke grupe, progon pedera i lezbejki, ulazak u Evropu, nacionalizam, vreska i ostale vrste netrpeljivosti...

Uzivajte u forumu i u njegovim pravilima koja vaze vec godinama i vazice nadalje zbog x, y, z argumenata tehnicke prirode koje je nepotrebno ponavljati. Ako nekom nedostaje cirilica neka se "bori" na nekom drugom forumu za njena "prava". Na ovom je latinica obavezna.

Hvala na razumevanju.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...