Jump to content

VIII Honda skup - 28.05.2011. - Utisci, slike, klipovi...


Johnny B lude

Recommended Posts

Prvo da se zahvalim sponzorima, prijateljim kluba i svima koji su pomogli organizaciju, kao i svima koji su dosli da uvelicaju ovaj dogadjaj :aplauz:

Naravno, veliki pozdrav i za ekipu iz HR :klanjamse::cestitam

Sto se utiska sa skupa tice, organizacija je ispunila sva ocekivanja i mislim da nismo nigde omanuli.

Kisa je malo pokvarila celokupan dozivljaj, ali meni je dobrodosla :kez: (nadam se da je neko snimao moje vratolomije :kez: )

Sve u svemu, ja prezadovoljan. :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Naravno hvala i Vekiju tj. (Bunny88 na forumu i Shikamaruu) koji su mi pravili drustvo na stazi prilikom merenja vremena. :aplauz:

Ajmo sad multimedijaaaaaa :)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je super bilo, meni ni kiša nije pokvarila ovaj predivan skup.

Baš smo se lepo zezali i družili, a organizacija je bila na visokom nivou, kako i dolikuje klubu.

Pozdrav za ekipu iz HR, drago mi je da smo se upoznali.

pozzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Uhhh..mislim sta reci sto vec nije receno...mi sad dosli sa skupa ( ja i Bilja) neki jos ostali u provodu :kez: ..sve u svemu skup je uspeo..hvala ekipi HFC-a na gostovanju i iskreno se nadam da su zadovoljni nasim skupom..uprava kluba kao i uvek na nivou...ekipa, zezanje...ma sve...Skup 10+ malo nas kisa zekila..ali taman je bilo kako treba...xxx Hondica na staziiiiiiii...brrrrr...i opet mi se jeza kozi....utisci...jaoooo....jos se sabiraju...a sad odoh da spavam :kez: kad ustanem..slike i klipoviiiiii...svaka cast NAJJACI SMOOOOOOOooooooooooooo :kotrljanje

Link to comment
Share on other sites

Slidzone su vrhcina, samo ostali da se otrezne i da kace. :)

Jel neko slikao po parkingu kola?

Mene mrzelo svakog ponaosob da slikam, ipak je druzenje bilo bolje od kola. :)

Da pozdravim ovom prilikom veselu ekipu iz HR-a. :lol:

Nadam se da ste se lepo proveli i da ste se bezbedno vratili. :)

Link to comment
Share on other sites

skup je bio extra druženje je bilo extra, krug extra, kiša taman kada je i trebala da padne, sve extra ali stvarno!

Turiranje je bilo stvarno extra, mogu misliti kako se čulo sa strane!

hvala sponzorima, naročito ENEOS-u koji kao da je znao da polovina hondi na skupu troši ulje i da im je ovo taman dobro došlo za dolivanje! :D

Trio nadam se da sei zabeležio koje sve Honde onako dobrano dime da naručiš karike i gumice ventila :vristanje

Hvala Jaletu i Branku koju su svoju litru eneosa ustupili meni! :)

hvala ekipi sa HFC-a, što je dodatno ulepšala skup, već sam vam rekao - stvarno ste cooooooooool ekipica

hvala svima odgovornima za organizaciju, i nadam se da je moj mali doprinos istoj bio od bar malog značaja!

hvala i za slidže...

Link to comment
Share on other sites

Skup je bio extra.Sve pohvale organizatorima.Pozdrav ekipi iz Hrvatske, nadam se da smo ipunili njihova ocekivanja.Najbolji skup do sada,nadam se da ce ih biti jos vise .Slike kacim veceras kad junior stigne.Ima dosta slika sa parkinga.Veceras dolazim na Banjolu,ako nekome treba ENEOS rado cu mu dati jer ga ja ne koristim

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako je bilo ranije, da li je ikad doslo ovoliko ljudi i auta koliko za 8. skup. Kad sam odlazio na zalost sa parkinga gledam kola koja prvi put vidim...bas mi je bilo krivo sto nisam mogao duze da ostanem.

Sve pohvale gostima i njihovoj pozitivnoj atmosferi. Devojke su sele i pocele sa pivom, a momci ko pusteni sa lanca obilazili parking :aaaa .

Takodje pohvale za domacina i sponzora. Ona ideja za litar enosa na ulazu je mene bas odusevila. Ma nema za ono kratko vreme sto sam bio prisutan , ocena 10/10.

Link to comment
Share on other sites

Dragi prijatelji,

ponoviću ovdje kao što sam napisao i na hondafanclub forumu, nema tih riječi da se opiše vaše gostoprimstvo, vaša susretljivost i vaša ljubaznost. Ne želim poimence nabrajati jer ću sigurno nekog izostavit, ali veliko hvala svima vama na svemu, moj naklon i kapa do poda svima :klanjamse: . Ovo što ste vi napravili za nas jednostavno se ne zaboravlja. Najiskrenije se nadam da je ovo samo početak našeg druženja i velikih prijateljstava, jednako tako se nadam da ćemo HCS i HFC podići na jednu novu razinu medjusobno se pomagajući i u svakom trenutku davati podršku jedni drugima.

Dojmovi su još svježi i jaki, prije pol sata sam sjedio s daRiom na kavi i prepričavao mu sve doživljaje, stvarno je bilo predobro od samog dočeka na Šimanovcima, vožnja kroz Beograd, dolazak na adu Huji, organizacija skupa, ....... apsolutno nema zamjerke.

(u ime svih nas iz HFC)

Bilo nam je drago i čast biti s vama!!

Hvala svima !!!! po 1000x :cestitam:klanjamse:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...