Jump to content

Utisci sa rostilja Andrevlje april 2011(slike, klipovi...)


TRIO_driver

Recommended Posts

Kao i uvek :klanjamse::klanjamse::klanjamse::cestitam:cestitam:cestitam:aplauz::aplauz::aplauz:

Da ne ponavljam kao i ostali... :cestitam

Ako se po 'jutru dan poznaje', ovo otvaranje sezone sve govori o HCS godini :aplauz:

P.S. Shogun, tj. Shogun junior je Najzad osvetlao obraz crnoj ludi :)

Tj, dobio me je posle 3. godine 'mandata', bio nam je ocajan start, ali ne mogu da gresim dusu, dobio me za malo (za branik otprilike), ali me dobio ;)

Cestitam i predajem 'stafetu' do sledeceg susreta :)

P.P.S. Najzad i crna luda ide kako treba :cestitam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet sam video crnu (shogun) ludu u 21:40 na brankovom iz 75-ice.. :D pocinjem da stalno vidjam taj auto. :)

Svaka cast za skup.

Zao mi je sto nisam bio u prilici da dodjem da upoznam mnoge od vas, ali bice vremena, ovo je samo otvaranje sezone. :D

Kapiram da je milijardu puta bolje biti tamo uzivo nego sto se slikama moze docarati. :cestitam

Link to comment
Share on other sites

Jbt, zamena guma, to sam zaboravio, mogli bi ja i Vedran na praksu da ucimo ove iz Ferrarija.. :kez:

Ali najbolje je bilo Vedran zavrnuo copavu, a ja donosim Shiikijevu 13" stock da montiramo, ako se tad nije iznervirao, nece nikad... :P

Bravo kolege, :cestitam :cestitam vidim da vam je bilo i više nego predobro!

Šteta što nismo bliže da smo se i mi dokotrljali :vozac2 , ali valjda će biti prilike,

još jednom :cestitam:aplauz::cestitam:aplauz:

Andrevlje je na 10 km od granice sa HR, vrlo blizu, ali kad si iz ZGB, onda jeste... :)

Zvao sam par OS Hondasa koje znam da dodju, nisu mogli nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Dajte snimak kad sam vas pocepao sve na naplatnoj rampi...dok ste stajali naravno :vristanje:vristanje

super je bilo meni je ovo bilo prvo rostiljanje sa vama od kad sam u klubu tako da sam odusevljen,pogotovo voznjom iako je daleko i ne napadajte Zivka vise mesto je odlicno isplati se otici do tamo,svaka cast Zile za izbor :cestitam

Link to comment
Share on other sites

Ha ha ha..da da... start na naplatnoj...ha ha ha...treba da cujes komentare od dama iz VTI-ja...ja cu da cutim :zzzd:

a tek komentar : " jbte nemogu da verujem da u isto vreme placamo putarinu...hi hi hi :zzzd: " nastavak znas...

al da si nas pocepo sve, jesi... :zzzd:

a tek ono Shiiki spusti zadnji prozor..ha ha ha...neradi mi podizac..ah ha h aha :valjanje:valjanje:valjanje

Link to comment
Share on other sites

Nemam jer sam kameru dao Kabeu da oni snimaju ali je Kabe iznenada odlucio da upoznaje Srbiju pa otisao svojim putem :kez::aaaa

Imam jos snimak svih automobila na parkingu na Miseluku ali ga nisam stavio jer dugo traje. Ipak je to puno Hondi. Koliko sam video, Sale je snimao pa ce verovatno pustiti uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...