Jump to content

TRIO krstarica on the way - Toyota Supra 3.0 MA70


Recommended Posts

U sustini, sve zavisi kako to posmatras..


S obzirom da novi prevoz stize za koji dan, a da Civic beli imam kao igracku za vozikanje, Supra je ipak ozbiljniji zalogaj..Za Civica je 10000 dinara registracija, sto mi nije trosak za godinu dana, ali je za Supru registracija 50000 dinara, sto vec jeste..

 

Ujedno, da je dam za 1500-2000 evra koliko se krecu na trzistu, a ulozeno je preko 4000 evra mi ne pada na pamet, tako da je ovo najbolja odluka. Nisam prinudjen da je prodam, ima gde da mi stoji.


Sve sto treba je odradjeno, kad se bude opet aktivirala, utegnuce se i estetski, te cu imati japansku klasiku 80tih u vrhunskom stanju, za sve buduce skupove.


Pride je to moj prvi pravi momacki auto, presao sam lepih 25k km sa njom, imam puno lepih uspomena, tako da mi se od nje ne rastaje, a za narednih 10 godina, sve koje se sada jos voze, skoro pa ce biti otpisane, tako da ce vremenom postati retka...

Link to comment
Share on other sites

Neee....

 

Doduse, Peg Perrego sam vec uzeo, ali kad 'cera malo poodraste, tamo negde za godinu dana ce da dobije Recaro sediste.. :)

 

recaro-young-sport-seat-.jpg

 

@Synyster: rado bih terao V8, ali registracija me ubije, tako da ipak moram da se spustim u nize poreske razrede, mada za ovo vozilo registracija nece igrati bitnu ulogu.. :)

 

Naravno da nije Ford, samo kosooke ja vozim.. :). Bice predstavljanje uskoro, samo da stigne, trenutno ga istovaraju u Kopru..

Link to comment
Share on other sites

Hilux mozda ili onaj Mitsubishev pickup kako se vec zove ... Jel bese Triton?

 

Kada si rekao da je u "mom fazonu" mozda si mislio na pickupe? ;)

 

Bravo, bravo, ti si najblizi tome.. :)

 

Nije nijedan od ovih, u pitanju je novi Isuzu D-max MY2013, 2.5 twinturbo sa 163 ks i 400 NM, automatik, turbo dizel 4wd.

 

Identican ovom, cak ce imati istu dodatnu opremu + jos malo nekih detalja.

 

968453101516793237186901.jpg

 

Ubiste mi temu o Supri, dosta vise o novom prevozu, imace i on svoju temu uskoro..:P

Link to comment
Share on other sites

Cestitke ... Ja licno obozavam pickupe i dusa me i dalje boli sto sam pre par meseci morao da prodam svoj 2005 Ford F-150 V8 4x4 (koga sam kupio novog sa samo 18 milja na satu). Ali sta da mu radis, moram da skolujem zenu ... Obecala mi je kupovinu novog Fordovog pickupa kad zavrsi fakultet, ali ja licno zelim samo svoj F-150 nazad (sacuvao sam kontakt informacije kupca, pa ko zna, ukoliko F-150 jos uvek bude kod njega ...).

 

Cestitam jos jednom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...