Jump to content

Druženje sa Hondašima iz Niša


level3

Recommended Posts

Posle prolećnog druženja sa Hondašima iz Vojvodine, došlo je vreme da se spustimo na jug i upoznamo prijatelje iz Niša i okoline.

Skup u Nišu bi trebao biti organizovan od jedne firme iz Niša (pomenuću je kad bude bilo vreme).

Za sad je sve u pregovorima ali ima nagoveštaja da se Honda club proširi i u tom delu Srbije.

Skup se planira u septembru, eventualno početkom oktobra.

Plan je da većina nas ode tamo svojim Hondama kako bi se predstavili kao ozbiljan klub.

Ovo je samo neki info. a o daljim koracima bićete upoznati preko foruma i normalno uživo na skupovima.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj je predlog septembar, jer tada se svi vracaju vecinom sa godisnjeg, a i u oktobru je Sajam u NS, i Tuning&Styling dogadjaj, kada cemo napraviti nesto ozbiljnije za Hondase, ipak mi dolazite u goste, red je da sponzor to proprati... :mrgreen:

Znaci, da pokrijemo svaki mesec sa nekim dogadjajem...

Link to comment
Share on other sites

Za klub je ovo daleko veci dogadjaj od Sajma u NS i Tuning&Styling.

No nije na nama da odredjujemo vec organizatoru skupa koji ce datum odrediti.

Ako bude dogovoreno gostovanje u Nisu tesko da ce clanovi izdrzati finansijski momenat za oba dogadjanja.

Imajte na umu da ce mnogi dekintirani doci sa mora a tu su i fakuleti koji su prvi na rangu platnog spiska, itd...

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je doslo vreme da me slusate malo za promenu :lol:

stalno sam predlagao alternativne puteve a vi me nikada niste slusali.. kao i uvek evo plana :)

Beograd-Mladenovac (preko Avale 8-) a moze i preko malog Pozarevca tj 90din)-Topola-Kragujevac-Jagodina-Cuprija-Paracin-Krusevac i eto nas do Pojata tj ukljucicemo se na auto put da zadovoljimo nase masine :roll::)

prednosti:

-s obzirom da se necemo kretati brzo kako bi se inace kretali, promovisacemo klub u MNOGO gradova (zastave su ukljucene u ovaj plan)

-ustedecemo mnoogo

-dajemo sansu sporijim hondama da se drze kolone :)

mane:

- provescemo vise vremena u putu (pa sta?)

i ajd da probam na ovaj nacin: gospodine predsednice, na vasoj je savesti da li cete povesti malu (autoputem) ili veliku (mojim putem) grupu automobila :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

Mane:

-Ako budemo imali srece, ostavicemo u proseku po 1000 din "poreza na lepotani" patrolama u zasedi, posto je na tom putu pun k.... ogranichenja od 40 - 50 km/h, koje niko nece postovati.

- Veca kilometraza i potrosnja goriva (sto zbog kilometraze, sto zbog stila voznje)

- Na tom putu su non-stop neki radovi, preusmerenja, zastoji.

Meni ne bi smetalo i malo vozikanja po Shumadiji, ali ne znam kako bi se snashli u koloni i pored onih silnih teretnjaka koji takodje izbegavaju putarinu.

@ Karko KG: Probaj sledeci put kada krenesh iz BG da se iskljucis u Vrchinu i opet ukljucis na istoj rampi, pa se onda na iskljucenju za Mladenovac zabezekni kada provalis da sa tim manevrom placas 20 din manje (nije neka kinta, ali je bas nelogicno)

izgleda da je doslo vreme da me slusate malo za promenu
Jbt. zvuci kao Bogdan Diklic u Maratoncima :D:D:D

Moglo bi da se stavi na glasanje par nedelja pre polaska.

Link to comment
Share on other sites

Mare ja sam jednom isao tim putem sto si naveo, dok sam vozio golfa...i veruj mi da se ne isplati.....jer je rupa do rupe na nekim deonicama, plus sto ima pandura na svakom desetom km...tako da po meni mislim da se isplati dati na putarinu 20 jura i opusteno...mada do niša pored goriva i putarine neka svako racuna jos po litar ulja posto mislim da bi bio *ebitacan režim vožnje... :D:twisted:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav svima !

Pozdravljam Vasu resenost sto ce se konacno dogoditi honda skup i u ovom delu Srbije jer sve sto je bilo do sada organizovano nama je bilo predaleko a mislim da ima dosta hondi i u jugoistocnoj Srbiji koje ce Vam se prikljuciti na skupu. Meni je Nis 70 km i jedva cekam da to bude u Nisu i da se konacno malo druzimo. Ja licno bih preporucio Vas dolazak autoputem. Ako izuzmete cenu putarine koja je 2x730 din.= 1460 din. (Bg-Nis-Bg), Vase putovanje ce biti mnogo udobnije, bezbednije, opustenije i na kraju brze nego da idete zaobilaznim putevima na kojima necete mnogo ustedeti ni u smislu para ni goriva. Ima veliki parking i na pumpi OMV kod Lapova gde mogu da stanu sva vozila iz kolone (ako resite da se osvezite) itd... To je moje vidjenje stvari... a Vi kako odlucite.

Veliki pozdrav svima iz Pirota

Link to comment
Share on other sites

I ja josh na tih 1460din. imam josh 2x(330 do SU-NS + 300 NS-BG)=1260din.

Znaci sve zajedno 2720. putarina + cca 4000. za gorivo to mi dodje... uff, 6720 din. samo put nasuvo. :shock:

A di su josh pivo, sokovi, sendvici...

Ja vec sada mogu pouzdano da tvrdim da na zalost necu ici, jedino ako se nadjem sa nekim da polomimo troshkove.

No, o tom po tom.

Link to comment
Share on other sites

Ako bude doslo do dogovora sa Nislijama, gledacu do septembra, da nadjemo sponzora i skupimo toliko para koliko je potrebno za putarinu do Nisa i nazad.

Ovo vazi za sve clanove koji su izmirili clanarinu za 2009. godinu.

Da bi znao koliko treba finansijski da se skrpimo, pocnite sa prijavama ovde.

Link to comment
Share on other sites

kako da odemo do bilo kog veceg skupa u Evropi, kad ne mozemo za Nis da se skrpimo?

He, he... pa kad je meni evropa bliza nego Nish, na 16km granica! :mrgreen:

Ja sam uvek za evropu, ali i za nashe! (I Guca i Exit.)

Meni je josh rano da se prijavljujem jer josh nemam pojma. :?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...