Jump to content

Konsultacije oko kupovine motocikla, saveti, iskustva...

Recommended Posts

doslo prolece i mene opet drkno zivac

ajde opet da aktiviramo ovu temu :D

dilema

TT600R, KLX.... hard enduro sa SM opremom kao bezkompromisna gradska jurilica i konstantan izvor euforicnog osmeha na licu, ali tvrd, neudoban, bez anlasera (ili sa njim neki modeli), bez prostora za putnika ili prtljag, neudoban za putovanje.... ili Freewind npr kao soft enduro istog odnosa kg/ks, ali malo slabijih voznih osobina u gradu i po krivinama zbog guma, malo mekanijeg vesanja i malo vece mase, ali osetno komforniji za svakodnevnu upotrebu i udbniji za putovanja od po 200+ km

• 3 months later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze neko od iskusnijih da mi uporedi 3 "petstotke"?

Kawasaki ER5-N vs Suzuki GS500 vs Honda CB500.

Iz ugla cene odrzavanja, upravljivosti, pogodnosti za pocetnika (mada su sva tri pogodna u sustini), konkretnih mana. Ako birate neki pre nekog interesuje me da kazete iz kog razloga osim cisto estetskog, to mi je najmanje bitno.

U principu sam se gotovo 100% odluchio za Kawu, mane su joj sto je navodno previse tvrda i sto ima dobosh pozadi. Sve ostalo je u best buy kategoriji.

Jel moze neko od iskusnijih da mi uporedi 3 "petstotke"?

Kawasaki ER5-N vs Suzuki GS500 vs Honda CB500.

Iz ugla cene odrzavanja, upravljivosti, pogodnosti za pocetnika (mada su sva tri pogodna u sustini), konkretnih mana. Ako birate neki pre nekog interesuje me da kazete iz kog razloga osim cisto estetskog, to mi je najmanje bitno.

U principu sam se gotovo 100% odluchio za Kawu, mane su joj sto je navodno previse tvrda i sto ima dobosh pozadi. Sve ostalo je u best buy kategoriji.

Jel kupujes nov Kawasaki?

Nas kupac veliki je diler Kawe za NS, mozemo da probamo da ti sredimo neku cenu, malo nizu od regularne, tako sam zavrsio teci za Kiu C'eed, 1000 evra nize od cene... ;)

• 1 year later...