Jump to content

Auto servis i vulkanizer "JOCO"

Vedran
 Share

Recommended Posts

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Bobane treba mi jedna strucna informacija :mrgreen:

Reci mi jel moguce balansirati moje felne a da se oni tegici ne vide, da budu sa unutrasnje strane? Jedan lik je kao probao tako pa ne moze, treslo je kad sam vozio preko 80km/h, onda je ponovo balansirao i stavio tegice i na spoljasnjoj strani felne, sto je bas ruzno. Pre nego sto sam menjao gume sve je bilo skriveno i nista nije treslo...

E sad, jel to moram tako da gledam ili on ipak ne poznaje dovoljno svoj posao?

Bobane treba mi jedna strucna informacija :mrgreen:

Reci mi jel moguce balansirati moje felne a da se oni tegici ne vide, da budu sa unutrasnje strane? Jedan lik je kao probao tako pa ne moze, treslo je kad sam vozio preko 80km/h, onda je ponovo balansirao i stavio tegice i na spoljasnjoj strani felne, sto je bas ruzno. Pre nego sto sam menjao gume sve je bilo skriveno i nista nije treslo...

E sad, jel to moram tako da gledam ili on ipak ne poznaje dovoljno svoj posao?

Ja nisam strucan, ali burazer je imao isti problem, i isao je od vulkanizera do vulkanizera jer prvo sto nisu imali pojma sta trazi tj da nece da mu se vide tegici spolja vec da budu samo unutra,elem, na trecem mestu mu covek rece da moze to da odradi, nasetova masinu za centriranje i odradi felne tako da svi tegici stoje na cca 1/3 felne iznutra, sve fenomenalno radi...

dal ne znaju da podese masinu ili nemaju masine za slicne akrobacije ne znam, ili pak nece, to moras otkriti sam...

Evo Bobane i slika, cisto da vidis o cemu se radi. Sa spoljne strane je lepio a sa unutrasnje cekicem na rub felne.

p5080491.th.jpgp5080493.th.jpg

@Sale, mislim da sam ja bas imao srece da odem do nekog ko ipak nije bas toliko strucan da lepo nasteluje masinu :zbunjen a i sta da ti kazem kad je ove cepove sto sam pravio poceo cekicem da lupa da ih vrati nazad :roll: som.... sreca pa sam bio tu i video sta lik pokusava pa je samo jedan upropastio

Neka za sada ostane na tome da probam da to resim ovde u Ns da ne dolazim samo zbog toga, a ako javicu ti se ja kad idem u Bg pa da to pokusamo da odradimo

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...