Jump to content
ivca035

Honda Accord 2.4

Recommended Posts

Ti motori drze ekstremno stabilno temperaturu cak i pored ostre voznje, uzbrdo, leti (testirano i potrvdjeno). Pricam o voznji gde su kratki pravci, krivine, relativno niske brzine (nije staza u pitanju). Kazaljka stoji k'o zavarena.

Ja poznajem jednog Hondaša koji je oterao u crveno i to više puta :-D Nije mu radio termodavač na ventilatoru pa je menjao dihtung glave na mesečnom nivou, posle je prodao i taj lik je i dan danas vozi.

Hehe znam da im je to zastitni znak nego ajd reko da se konsultujem sa vama drugarima..Neverovatno je to kako drzi temperaturu mada i na ostalim Hondama koje sam vozio (3 Prelude 1 Accord,ovo je drugi) na svima isto.Evo i slike da malo uzivate kao i ja,gledam i divim se.

IMG_20180823_092439782~2.jpg

E sada jos jedno pitanje,gde da nadjem da kupim LKAS,ACC I CMBS da ugradim?Zvao sam Deltu ali mi rekli da su povukli sve od dodatne opreme jer se Accord ne pravi za usrano evropsko trziste vise.

Kazaljka pokazuje zakucanu vrednost ali temperatura svakako varira i to sasvim dovoljno da se primeti, kad bi pokazala pravo stanje :)
Bocni neki OBD pa prati sa Torque-om pa javi utiske :D