Jump to content

Recommended Posts

Nisu te, ovo su neke novi protekt, Profil neka marka poljska.

Nisu bile skupe, probaćemo ih tri Navaka. Da znam sigurno da ću se stalno voziti track day u Srbiji i okolo, možda bih onda uzeo neke brand name.

Ali, ne znam ni sam da li će to biti hir za ovu sezonu, izduvni ventil ili šta..

Meni je najveći problem slobodno vreme, ja ga hronično nemam..

Link to comment
Share on other sites

Još ih nisam zaprimio.

Prvo da ih probam kako idu, a ako se pokažu, pustićemo ih u slobodnu prodaju, a onda ću definisati sve parametre koje si me pitao.. 8-)

Suština - brz rok isporuke, račun, garancija, a uskoro i u servisu kod nas balansiranje/montaža i centriranje trapa.

Neće biti na stanju, idu po porudžbini isključivo, jer je hardcore tip gume.

Link to comment
Share on other sites

Treba da počnem da se drogiram, možda me izađe jeftinije.

Jutros otvorim okice i stigla nova isporuka, a u njoj...pa nešto lepo. DOT 2016, ali ganc novo, a stavićemo ih na jedne lepe 17, sa malo bezobraznom specifikacijom.

A koji auto će ih nositi, nemam pojma, većina su mi 5x114.3 raspon.. :rofl:

Mada, stavićemo ih u salon novi, da budu ukras, stavićemo i neku cenu, jer na kraju, sve je na prodaju osim porodice, prijatelja i firme..:-P

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Da ostane u arhivi, skinuo sam mrak na Navaku.. :rofl:

Doduše, bolje motam na offroad stazi pored, ali tek ćemo se terati, vidim da niko više ne sedi u kafani, svi skidaju kile i delove sa Hondi, samo da dosegnu te magične 1.3xxxx

Ali meni draža slika, sin ima ukus na tatu po pitanju kola...od celog parkinga, zna se za šta se zalepio.. :cheese:

FVB_7317.JPG

FVB_7390.JPG

td_april_2018_bud3_26.jpg

td_april_2018_bud3_35.jpg

3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Majstorov je auto uvek najgori! :-D

Jbg, sudbina dvestapedesetosmog vozila u garazi, prpvozam ga dvaput nedeljno ako imam vremena..

Mada, prodao sam gospodjin i30 upravo, pa sam joj dao da bude najbrza mama u gradu dok ne stigne neki auto manji od 5 metara u garazu.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...