Jump to content

skup ada huja?


gade

Recommended Posts

Ja mogu odmah da kazem da ce nagrade biti u mnogo manjem broju nego prosli put, tj. da ce se svesti na jednu....ali vrednu, KOSEI felne.

Na rukovodstvu je da smisli nesto zanimljivo ko ce ih dobiti, ali je sigurno da moras biti clan HCS, nema vise zezanja i glupiranja kao prosle godine.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ocekivao nesto dostojno tvoje reputacije, npr. 1. nagrada K20 swap, 2. nagrada H22A7 swap i utesna nagrada B18C6 swap, a za ovo sto nudis, necu ni da se trudim, bezveze...... :D:D:D (al' sam sad izlupaoooooo)

Yebo nagradu, sad da me neko pita, platio bih za onakvo zezanje (kao prosle godine). Daj da opet napravimo onako nesto. Vise dati na organizaciju dogadjaja, a nagrade nek budu zadnja stavka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ili neka se za nagrade konkuriše preko 4-digit brojeva, pa ko hoće nagradu, neka šalje SMS, a vidim da je i najniža jedinstvena cena moderna (notebook, kola, stan...svašta sam video prethodnih dana)....a te felne odmah zavaljaš i što 1nsane reče, u troškove organizacije :D

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je da ce biti felne.

Ostalo je sve podlozno dogovoru, tako da cemo sacekati prvo bitnije detalje skupa, ali voleo bi da se osmisli tako da ih osvoji onaj ko je(clan HCS obavezno), zatim iskreni Hondas(sto znaci da bi ja napravio i Honda test, poznavanja ovog brenda), zatim neko kome to stvarno znaci, i ko je aktivan i na dogadjajima i na forumu...

Ima vremena, bice i felni. Odmah da se ogradim, bice felne iz najjeftinije palete, da se ne lazemo, japanske nisu u opticaju. Ali, poklonu se u zube ne gleda.

Link to comment
Share on other sites

Isprozivali me ovi 4x114.3 da favorizujem samo vas sa gnojfovskim razmacima, moram biti posten... :mrgreen:

Salim se, bice 4x100, vecina klupskih Hondi nosi to, tako da... ;)

Siso! :mrgreen:

Moje misljenje da je mozda bolje da se deli vise manje vrednih nagrada...za svakog po nesto da ne cepamo za dz gume.... :)

Prosle godine sterah sare na novim gumama u crveno za felne a dobih pecurku...naravoucenije-da ne dobih pecurku isekao bi se! :mrgreen::)

Btw. ko nije vozio stazu a hoce polako, klizaaavvvooo...a to ce svako potvrditi ko je bio na njoj...

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da je klizavo!!!! Dali bi bilo interesantno da nije???

U stvari i nije toliko klizavo kada malo zagrejes gume, ali ako utrcis sa hladnim gumama bice zesci "assdragging" po krivinama. ;)

Vidim da su se neki vec "primili" za nagradu, jos samo da izvozaju kako treba - sitnica. :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi moji, na skup ste svi dobrodosli :D

U voznji za nagradu, tj. brzom krugu mogu ucestvovati samo honde.

Svake godine je bio free run na stazi (posle nagradnog dela) gde su mogli da udju svi, tj. sve marke vozila, pa ce tako biti i ove godine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...