Jump to content
TRIO_driver

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...

Recommended Posts

Suštinski, da.

Univerzalne ne reše često problem, skineš staru, ne možeš da vratiš, pa auto ima skinut katalizator, pa ima plin, pa ovo i ono, i još hiljadu problema koje mi je lakše da rešim time što ih uopšte neću raditi.

Eventualno ih nekad nabavimo za naš servis, ali skoro uvek originalne tipski za auto, ali to od 100 evra pa naviše, i to baš kad smo 100% sigurni.

U prevodu, tačno je.

Jedno pitanje iz opste prakse. Kolika je neka "normalna" potrosnja ulja kod K20, a kolika kod R20 motora? Naravno da zavisi od 100 faktora ali iz tvog iskustva, kako se krecu vrednosti za motor u dobrom stanju?

K20 u Type R ili u ostalim Hondama?

Suštinski, fabrika kaže da do 1L na 1000 km je OK, ako ga peglaš stalno u crveno. Honda voli da popije ulje, takav je sistem, nema hidropodizače i ide u obrtaje, ali recimo da bi sve do 0.5L na 1000 km moglo da se podvede pod ok potrošnju, ako je vozač entuzijastičan sa vremena na vreme.

Za one koje smatramo penzionerima, do 1L na 10.000 km je neka realnost iz prakse.

Svi moji benzinci su trošili od 0,2 do 0,5 kg ulja na TISUĆU kilometara. Po forumskim pravilima sam u zadnjih 15 godina trebao odraditi bar 10 generalki motora. Nisam se nikada previše brinuo zbog takve potrošnje.

Accord CL7 mi uzme 2 dece na tisuću kilometara.

Поздрав за Трио и једно питањце. Имате ли у понуди манжетну амортизера, односно ону црну заштитну гуму неки је зову прашињара на продају по комаду. На неколико места сам питао и има само у комплету са жутим одбојним гумама, а мени не требају све јер ми је Сале члан са форума послао те жуте. Хвала и поздрав!f0bc930cb611453e40e5a6957ebd8944.jpg

Poštovani, trebao bi zameniti pk kaiš i sve što ide uz njega osim vodene pumpe za hondu jazz 1.4 2006. god? Naravno i ako Vam nije problem da mi kažete cene i koji su proizvođači. I da li delove šaljete brzom poštom? Hvala unapred, Stevan.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrav Trio, 

koliko moze da boli tresenje CRV 2012 160000km pri ubrzanju 80-100 kmh sa originalnim i sa zamenskim delom?

Izvini sto ovako pitam al moram jer ne znam ko ce da plati, ja ili prodavac.

Pozdrav