Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

Hm, cekaj, stani, pazi.

Ovako, viljuske se menjaju kompletne samo u dva slucaja:

1) Takva je konstrukcija da ne moze posebno, nego mora sve zajedno.

2)Auto je imao sudar, i odvaljena je ta strana da nema pomoci, nije dobio samo silen blok, vec i sama viljuska.

Posto je tvoj auto izuzetno zahvalan za menjanje(ima sva 3 silena posebno da se uzmu na viljusci, cak i kugla donja koja nominalno ne moze, e moze.. :P), evo tebi slika donjeg trapa, pa da dijagnostifikujes sta ti treba tacno, a onda cemo lako ostalo dogovoriti:

nemanja.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gari , problem je tako sitan , onomad kad sam driftovao :aaaa:aaaa popio sam po prednjem desnom tocku , i on je outisao u mali minus ka karoseriji. Nista bitno , glavni problem sam resio sa sponom , tj. tocak vise ne kliza. Ali bi ja sve jedno se najavio kad bi dolazio za NS da uzmemo sve potrebne delove i da vidimo sta treba da se menja. Jel to izvodljivo?

Link to comment
Share on other sites

nemanja.jpg

Ovako, posto viljusku sada retko uzimaju, jer moze posebno, nju nemam na stanju, javicu ti naknadno sve potencijalne varijante(trazio sam 555, ali i neku pristupacniju alternativu).

Sto se tice silen blokova gore sa slike, IMAM ih sve:

Prednji silen blok (pasteta) kosta 2320 din kom, IMAM.

Zadnji silen blok kosta 2700 din kom, IMAM.

Silen blok do tocka, kosta 2150 din, IMAM.

Kad ti javim za viljusku, i ako uskladis finansije i odlucis se kod mene, videcemo termin sa Robijem kad moze.

Link to comment
Share on other sites

Imaš li neke amorte za moju rikšu i po kojoj ceni ?

Daj mi broj sasije, da se ne zeznem kad budem gledao amorte.

JH4DA9349PS026935

Sve je isto kao i na staroj, čiji broj imaš, tako da ne možeš da se zezneš ako mućneš glavom.........nego si se ti nešto ulenjio otkako si prošetao zadnjicu do Kube :packa

:vristanje:vristanje:vristanje

Link to comment
Share on other sites

Nista od mene za amorte, niko ne prepoznaje brojeve, Showa je prva ugradnja, izgleda da samo DA9 nosi te, tako da ti je moj topli savet da iscimas Mugena da to povuce iz USA, ovde sumnjam da ce moci iko da ti isporuci, nigde mi ne prepoznaje brojeve..

Evo ti hint:

Prednji desni: 51605-SK7-A02

Prednji levi: 51606-SK7-A02

Zadnji(isti su levi i desni): 52611-SK7-A02

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trio molio bih za maliu pomoć,ako je moguće?

konačno sam se danas otarasio gnojfa 3, pa je sad na red došla kupovina drugog auta,nažalost kako je mi je budžet ograničen na 2500e zbog daleko lošije prodaje gnojfa nego što sam računao,molio bih te da mi daš mišljenje o par meni zanimljivih modela,tipa održavanje,cene delova i da li ih ima,posebno limarije i svetla,i uopšte ocenu pomenutih kola

u opciji su:

daewoo leganza

hyundai sonata(oko 99 god.)

nissan primera (p11 oko 99 god.-2.0 benz ili 1.8)

carisma gdi 1.8 (i da li uopšte može plin na nju)

accord cc7 (mada je kolje godište)

i eventualno alfa 156 1.8 ili 2.0

a i budžet je moguće povećati do 2800-3000 ako naiđe nešto dobro,modeli su poređani po prioritetu!

unapred hvala,a molio bih i druge ljubitelje japanaca da daju svoje mišljenje!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam bolju temu za ovakvo pitanje, ako administracija misli da sam pogresio neka brise :)

Strikan iz Svabije treba nekog Colta 90 godiste da tera na otpad, pa me je pitao da li mi eventualno nesto s njega treba... Zanima me da li je felna 4x100? I da li nosac akumulatora eventualno odgovara za moj auto, posto isti nemam... Generalno, postoji li ista sto se moze iskoristiti, kad je vec dzabalesku?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi!!!!

Evo i ja bih molio za pomoć, radi se o mlaznici za pranje farova i poklopcu mlaznice za accord type S 2006 godina ( suvozačeva ). Može li se negdje pronaći po nekoj prihvatljivoj cijeni?

bez obzira na ishod u svakom slučaju veliko Hvala na trudu-

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sada sa drugarom, ima dva, ali jedan je Confort, a drugi Sport, nijedan nema to, to nosi samo Executive i Type S..

Mozda negde u BGD, ali to ce znati tek kad sledeci put bude isao..

Naravno, uvek ti ostaje ovlasceni servis, samo puno para..

Imas i Hondabonto u Budimpesti, pa pogledaj tamo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...