Jump to content

Imate pitanje za TRIO motors i TRIO servis? - mi smo tu zbog vas...


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pozdrav,

Sve informacije možete dobiti tako što ćete proslediti email sa zahtevima na office@triomotors.rs ili popuniti online upit na našem sajtu - http://triomotors.rs/.

Bićete automatski preusmereni na našu službu prodaje. Po prispeću emaila ili upita, kontaktiraće Vas u kratkom roku neko od kolega i proslediti Vam sve potrebne informacije vezane za upit i cenu.

Hvala Vam na interesovanju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav Žile

 

Nismo se dugo čuli, što znači da Jazz dobro služi. Hteo sam da pitam, koliko bi koštalo i koliko zahteva vremena da naštelujemo ventile (nisu štelovani nikad, a čini mi se da se više čuju nego ranije). Kada se već to radi imam želju da očistimo i te famozne kanale EGR-a, jer posle mnogo traženja po netu, sve sam više ubeđen da će čišćenje tih kanala ili kako ga zovu "EGR plate" rešiti problem sa paljenjem "check engine" lampice.

Javi mi pa ću videti kada bih mogao da zakažem servis. Trebalo bi i da pogledamo PK kaiš i kada da menjam svećice (imam istoriju zamene), ali to možemo na leto kada bude vreme za redovan mali servis.

 Proveri mi da li imaš, i koliko košta "inertia switch" za Jazza 1.2, 2003. jer mi je on stradao i pravio mi one probleme sa paljenjem ranije. Sada je on izvađen i premošten, ali ako nije mnogo skupo mislio sam da ga ponovo ugradim.

 

Pozdrav, Darko

Link to comment
Share on other sites

Žile, jesu to tvoji majstoru subotui izvadili lampicu za "check engine" iz Jazz-a???  
Hahaha, šalim se, ali ona se više ne pali, izgleda da smo konačno rešili problem sa greškom, čišćenjem kanala EGR-a na usisnoj grani koje sam tražio kada su štelovali ventile.
Prešao sam oko 100km od subote, i baš sam ga pržio po Fruškaću,ali se "check engine" nije upalio. Moram priznati da auto bolje vuče i lakše prima gas, nema više gušenja kao ranije. Još samo da zamenimo i bobinu i sve će biti extra.

Pozdrav, Darko

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...