Jump to content

TRIO motors i TRIO Servis - aktivnosti iz prve ruke


Recommended Posts

Trio aj samo informativno, koliko je ono volanche sa slike gore i jel ima u plavoj varijanti, nije da cju da ga kupujem ali me zanima koja je cena.

Hvala.

Ima u plavoj-srebrnoj boji, treba ti adapter, on je oko 1600 din, i sam volan kosta 4200 din, bez HCS popusta. I mogu ti reci da je jako dobar, lepo lezi u ruci,

i ja bih ga stavio, da nisam stavio moj...Mada ja volim moj, ali i ovaj je odlican... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ajoj... i razbio manje staklo, konta jeftinije je :) Realno veci mu je problem napravio sa kradjom nego sto mu je slomio staklo ali staces. Za nauk da se nishta ne ostavlja u kolima... Bar ne na vidno mesto.... Ima lepo ona pregradica, pa jos pod kljucem...

Nije bilo vidljivo, bilo je prekriveno peskirom, ali to je bilo u narkomanskoj kvartu, sta njih briga za Hondu i koliko kosta...Pa samo nerviranje oko licne i saobracajne vredi vise od tih para, akamoli sve ukupno... :zbunjen

Link to comment
Share on other sites

btw veceras je cepa stavio plexy varijantu... glass service ili tako neko mu je zavrsio sve... kaze da je full fullova... izaslo ga je 2500 din. Ako decku treba info ili ako mu je mnogo skupo 11000 da mu javimo. Mogli bi da ga privedemo u klub :S?

Link to comment
Share on other sites

Evo jedne poslastice:

Kontaktiran sam od strane jedne firme iz Malezije, koja se bavi onim na sta se lozimo - motori i JDM stvarcice..

Evo teksta:

Good day Sir,

I have browse through the internet and found out that you deal mainly with used

performance engine and parts. We are Mun Lee Auto Parts based in Malaysia

which have our own yard in Japan. We are supplier of used gasoline engines and

half cuts.

We would like to know whether will you be interested in getting some of our stocks

and allow us to become one of your stable supplier in used motors and half cuts?

Thank you and look forward for your reply.

Best regards,

Waihon

OSTATAK OBRISAN.

West Malaysia

Poslao mi je i ove slike:

aV2p5xtA.jpg

aV2p5CsS.jpg

aV2p5EY0.jpg

Evo web adrese:

Link to comment
Share on other sites

He, he... ma zezam se za 1. april.

Nego pogledaj ti taj lager, tamo im taki motori dođu k'o dobar dan.

I sviđa mi se kako su naglasili da se bave sa gasoline engines, da se zna ko kosi a ko vodu nosi! :mrgreen:

No, ja se ne bavim time, tako da nista od toga.

Za sada.... 8-)

Pa kad bi imao jedno 5 porudžbina mesečno verujem da bi se bavio ali ovako...

Pitanje da li bi imao 5 za celu godinu, na žalost.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih mogao da to vucem iz Grcke, prvo sto ih poznajemo 20 godina, drugo sto bih mogao i jedan da povucem, da hocu, a ovo je novi dobavljac, garancije, kolicina, itd.

Shipping iz Malezije je skuplji nego iz Grcke, tako da verujem iskreno da su i cene vece..

Pitajte Mugena koliko mu trazi za B16 motor taj Grk... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...