Jump to content

RAM ZA TABLICE HONDA HCS


ulanminje

Recommended Posts

Drugari

ajd da pricamo na temu nekog kalendara za 2019.

meni su bitniji klijenti,drugari i prijatelji svi iz evropske automobilske price a bas bih bio punog srca da im poklonim kalendar sa slikama ovih nasih japanskih krseva.

imamo boskomba i nalima i da napravimo sesiju slika nasih hondi ko je spreman da dodje na shooting.

pare za izradu kalendara naravno nisu problem jer ako se dogovorimo nije to neka velika stavka.

eto predlog pa...

 

Link to comment
Share on other sites

Ima kod mene par komada
Е Млађо пусти ми број рачуна на ПП ако ти није проблем па пошаљи кад стигнеш брзом поштом, а ако се буде радило после новака свакако узимам још један пар, да не буде испала. Нека их у резерви, ко зна можда појурим неког јазавца за ћеру пошто је положила, неће се баци
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dadasovicmarko said:

Drugari

ajd da pricamo na temu nekog kalendara za 2019.

meni su bitniji klijenti,drugari i prijatelji svi iz evropske automobilske price a bas bih bio punog srca da im poklonim kalendar sa slikama ovih nasih japanskih krseva.

imamo boskomba i nalima i da napravimo sesiju slika nasih hondi ko je spreman da dodje na shooting.

pare za izradu kalendara naravno nisu problem jer ako se dogovorimo nije to neka velika stavka.

eto predlog pa...

 

Imamo i Kabe-ta

Link to comment
Share on other sites

Ćuti ,da vidiš scenu. Nalazimo se negde u Beču gde neće da očita ni meni ni ćaletu navigaciju ,drzim ja jedan telefon ,ćale drugi ,nerivramo se ,stojimo na semaforu ,cekamo... I ja vidim ovaj retard ubacio u rikverc ,ali dok sam stigao do sirene on već udario. Ja već spreman da mu prevrnem auto na krov izlazi on i brblja nešto na švabskom, kao ja sam kriv sto sam na metar ipo ,dva od njega. Ja brbljam na engleskom i tako ,isprozivali smo se lepo i ja video da je samo pukao nosač tablice, reko' nosi se i ti i tvoj lupo kada na semaforu car ide u rikverc... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...