Jump to content

Daihatsu Sirion


Crashead

Recommended Posts

U komšiluku imam auto limara i kod njega se pre dva dana u dvorištu pojavio Daihatsu Sirion. Ovo je prvi put da vidim ovaj auto, i mogu da Vam kažem da je ostavio pozitivan prvi utisak na mene. Ako vas interesuje nešto više možda mogu da ispitam komšiju šta, kako...

Ono što sam pronašao na Internetu:

DAIHATSU Sirion (2001 - 2004): Sirion je mali Daihatsu sa petoro vrata koji na iznenađenje osvojio tržište sa svojim retro izgledom, kada se prvi put pojavio 1998 godine. Godine 2001 je doživeo blagi redizajn, gde je dobio novi prednji deo i novu instrument tablu. U zavisnosti od tržišta, proizvodio se pod različitim imenima, i to: Daihatsu Doria, Daihatsu Boon, Toyota Duet ili Toyota Passo. U gami motora Sirion ima dva benzinska motora: mali, od jednog litra, tri cilindra i 1.3L, četri cilindra koji je preuzet iz Toyota Yaris/Vitz. Isto tako ima na raspolaganju dva menjača, petostepeni manuelni ili petostepeni automatski.

Tehnička specifikacija motora 1.0L

http://www.autoevolu...on-2002-10.html

Tehnička specifikacija motora 1.3L

http://www.autoevolu...on-2002-13.html

Slike iz komšijinog atara:

post-3640-0-61268100-1355900711_thumb.jpgpost-3640-0-18944800-1355900720_thumb.jpg

Slikala i prevela tekst moja malenkost :nyam:

Link to comment
Share on other sites

Ja pored Accu imam i Nissan Micra-u isto sa 1.0L motorom i vrlo su zahvalni i zivahni autici za voznju po gradu. Cak sta vise ovaj Sirion ima lepsi enterijer :)))

A sto se tice cene ove sport verzije od 1900e, sa ovog sajta, dobro bi se razmislio sta bi uzeo za te pare, mozda Punta, hahhaaahhahahaha, nikad hahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

prijatelj nabavio sirion-a, izgleda kao sport model, maska,branici, ali je 4x4,

2003. 1,3l 102hp, klima, abs, podizaci i dal. zaklucavanje, ima plavkastu svetlost farova

 

Ugradio je i sekvent metan, (to sam ga ja ubedio) i vozi se za 350din 100 km.

Prezadovoljan,

slike stizu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...