Jump to content

HCS planovi za 2013. godinu


level3

Recommended Posts

april-maj, 9 Honda skup

jun-jul, 201 ili 402m Irig (ako uspemo da se dogovorimo sa opstinom, sup-om i sponzorima)

jul-avgust poseta i voznja Nurburgring (Nemacka) staze

Honda meet u Madjarskoj je takodje u planu.

Ovo su preliminarni dogovori. Za sad je sigurno da ce biti 9 Honda skup, ostalo je u fazi dogovaranja.

Link to comment
Share on other sites

Znas i sam da HCS ima volju da organizuje svasta nesto, ali da je vecinom problem finansijske prirode i sve van Beograda odbija ljude da krenu bilo gde. I tako je u poslednje 2 godine, tj. i na nas se odrazava ovaj trend krize.

Mi cemo dati sve od sebe da napravimo sve ovo sledece godine, a sad da li ce to da bude finansijski izvodljivo za clanove kluba/foruma, videcemo.

U svakom slucaju za Nirburg planiramo da skupimo neke sponzore i da nam ulaganje bude minimalno.

BTW Ova godina je propala zbog kise. Mislim na adu huju i Madjarsku. Grubo receno, nismo imali srece...

Link to comment
Share on other sites

U 2012. godini HCS REALNOST izgleda ovako.

HCS otvorio sezonu na Andrevlju i svim clanovima kluba koji su isli dao 1000 dinara za benzin.

HCS dogovorio sa Deltom zajednicki nastup na Navaku i izborio se za to da ljubitelji Honde testiraju nova Hondina vozila + organizovao Track voznju za sve Hondase.

HCS uspeo jedini u regionu da okupi svih 8+1 Civic-a na Navaku, zahvaljujuci vernim Hondasima.

HCS podigao novi forum

HCS podigao novi sajt.

HCS aktivirao FB i Twitter stranicu

HCS novi logo

HCS pripremio i obezbedio sponzore za 9 Honda skup koji na zalost nije organizovan zbog svima poznate situacije.

Dakle, HCS uspesno zavrsava 2012. godinu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja planiram da dodjem i kod vas a i u madjarsku... jedno od to dvoje je 100% a drugo 50%, sve zbog finansija, oboje ne mogu nikako iskombinovati..

u madjarsku je bila prosle god kisa, smorio sam se i vratio se dan ranije.. nadam se da ce ove godine vrijeme biti na strani hondasa..

volio bih da dodjem kod vas na 9. skup, da se upoznam sa svima i da malo blejimo i tako.. :)

sve u svemu, odlicno!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...