Jump to content

Iskustva korisnika sa brendom Blue Print


sale vti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

recite mi dali u srbiji blueprint ima prodaju auto kablova za svecice posto sam bio narucio za svoj auto kablove blueprint adt 31648 preko firme iz ripnja tj febi bilsten,ali posto tada te kablove nisu imali na stanju trebali su da mi obezbede u roku od 30 dana,medjutim niti su se vise javili niti te iste kablove dostavili. sta bui ste mi vi rekli na sve to?

Link to comment
Share on other sites

recite mi dali u srbiji blueprint ima prodaju auto kablova za svecice posto sam bio narucio za svoj auto kablove blueprint adt 31648 preko firme iz ripnja tj febi bilsten,ali posto tada te kablove nisu imali na stanju trebali su da mi obezbede u roku od 30 dana,medjutim niti su se vise javili niti te iste kablove dostavili. sta bui ste mi vi rekli na sve to?

 

Zanimljivo kako si ti uspeo kao fizicko lice da bilo sta porucis od njih, kad oni rade samo sa pravnim licima kao veleprodaja.

 

Desava se, malo je smesno reci za firmu koja drzi 14 trzista i ima obrt 70 miliona evra da je smesna i neozbiljna, cak naprotiv..govorim za ispostavu u Ripnju.

Link to comment
Share on other sites

trio brate nije stvar u milionima evra i trzistima vec je stvar u ljudstvu kad se nesto obeca to se i ispuni barem ja tako mislim,skroz si me pogresno razumeo nije firma kao firma kriva vec pojedinci, i nisam narucivao kao fizicko lice vec sve to bi islo preko nacional auta ili sd auta koji rade sa delovima.

Link to comment
Share on other sites

Blue print kao firma nista ne proizvodi. Oni su iskljucivo trgovci koji prepakuju tudje proizvode u svoje kutije.

 

Logika im je da imaju odredjeni nivo kvaliteta i prolanalaze proizvodjace koji su voljni da im prodaju/proizvedu pod njihovim brendom.

 

ne desava se retko da kada otvorite Blue print kutiju, na samom proizvodu pise "Bosch" ili "NGK"...

 

Poenta je da sa Blue printom ne znas na cemu si. Mozes da prodjes ok i da dobijes neki top kvalitet od renomiranih prozivodjaca po relativno ok ceni, ili da dobijes nekog kineza 3 puta skuplje.

 

ja ih zaobilazim

Link to comment
Share on other sites

Ne znam nisam toliko mnogo delova od BP kupio da bih bio merodavan ali donekle stoji to što kažeš (pisah i ja u nekoj temi ranije)

 

Ali za razliku od JapanPartsa gde stvarno nikada nisi načisto šta će biti u kutiji, kod BP ipak možeš da budeš koliko toliko siguran da nećeš naći niparts u kutiji ili neko slično smeće.

 

Od BP sam kupio diskove bili su mountain, kupio sam dve kugle obe su bile 555, kupio sam filter ulja bio je Bosch (mada koliko znam ni bosch sam ne pravi filtere nego m neko to pravi)... Dakle ok marke dolaze u BP, bar ovo sa čime sam ja imao iskustva... Ne znam je l neko imao neka drugačija iskustva sa BP, da je bila neka krš marka u pakovanju?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Koliko je pouzdana "informacija" da u BP-u pakuju SUN zupcasti kais?

konkretno za ED-a DOHC-a


Nerealno mi je da za BP zupcasti "SUN" traze 1900din dok na drugom mestu za SUN traze 3800din

Ako je pravi SUN u BP-u, skidam kapu za cenu!


ja sam  kupio za svoju toyotu takodje zupcast kais marke SUN,nzm ko ga pakuje ali na kutiji pise made in japan. inace sam ga platio 1500 u nacionalu. 

iskreno mislim da BP i SAN nemaju veze

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...