Jump to content

Možda malo promena na hondaclub.co.rs


zoda

Recommended Posts

Ako moze neko da mi objasni, Delija je vec objasnio ali ja nisam shvatio, pronasao to sto je objasnio (sa tableta uglavnom ulazim ovde) :) Kada procitam neku novu temu, pa kasnije opet udjem u istu temu jer je opet nesto napisano, uvek me vraca na pocetak teme, tj.na pocetak te stranice, pre kada sam ulazio vrati tacno na ono mesto sto nisam procitao. Da li se i ovo jos resava ili ima neka opcija da moram ja da podesim? 

Link to comment
Share on other sites

Većina mojih slika bila je preko photobucketa uploadana... Ali više ih nema :( To je najveća mana ovog prebacivanja, jer 99% slika više nikad se neće vratiti. Kao da je forum umro i sada je reanimiran. To su prije 10tak godina napravili i na HFC.hr forumu i nestalo je hrpa zanimljivih topica i jednostavno je djelomice bio i zaništen forum.
 Šteta.

Link to comment
Share on other sites

Nijedan topic nije nestao, samo je problem sa slikama koje su linkovane, dakle koje nisu upload-ovane direktno na forum.

Prelazak na novu verziju je nesto sto mora da se uradi. Dugo je odlagano i imali smo dosta problema sa botovima u tom periodu.

Trebalo bi da su resene sve decije bolesti, da li jos neko primecuje da nesto ne radi kako treba? Cisto da reagujemo pre nego sto krenemo u akciju promene skina...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...