Jump to content

Možda malo promena na hondaclub.co.rs


zoda

Recommended Posts

16 hours ago, Vedran said:

1. Mislis na ovako nesto? 

2. Sto se tice teme za kupovinu i servise, to je vec obradjeno mnogo puta, ali u pravu si, nije grupisano. Dakle, to bi neko trebao da odvoji jedno popodne i da sastavi jednu takvu temu, pa ako postoji dobrovoljac, postavicemo je na vrh podforuma.

3. Uvek ce se razni problemi vuci i u automobilima clanova, koliko god se trudili da to ne bude tako.

 

Pa ne baš tako, to su samo problemi, ovo bi bilo maksikalno uopšteno, pitanja o svemu i svačemu, a ne samo problemi, sa dodatnim pomenutim informacijama u prvom postu. Tipa "Honda civic 8th gen 2006-2011 info, Q&A".

Ovo za podelu u predstavljanju po modelima je odlična ideja, i slažem se da bi bilo ok i samo po modelima civic accord i sl inače bi se razgranalo dosta mada bi realno bilo super da su svi modeli određene generacije na jednom mestu.

Nisam neki poseban poznavaoc honde i automobila uopšte (msm volim, održavam, trudim se i to je to :D), da jesam ne bi se borio za Q&A temu :-D ali mi je posao takav da sam dosta za kompom a ne baš preterano zauzet pa bih mogao da odradim taj fizikalni posao prebacivanja tih tema u odgovarajuće podforume i sl. 
 

Link to comment
Share on other sites

Kad si već "u kanalu" ima posla i kod mene. :D

Šalu na stranu, dobar raspored puno znači, pogotovo novim članovima. Tako da podržavam, samo da se lepo osmisli. Inače Vedran ima tu ideju u glavi već dugo vremena, davno smo pričali na tu temu. Ali ne može sam da realizuje od svojih obaveza, a ni ja nisam našao vremena da uskočim. Tako da bi bilo fino da se sad osmisli i organizuje kad već ima voljnih i da pomognu.

Sent from my HTC Desire 626 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...