Jump to content

8. Honda skup - Ada Huja - 28. maj 2011.


Kabe

Recommended Posts

8. internacionalni Honda skup u organizaciji Honda Club-a Serbia

HCS8_plakat_web_1.jpg

28. maja 2011. godine u Beogradu, na karting stazi "Adi Huja", sa početkom u 14 i 30h, održaće se osmi internacionalni Honda skup u organizaciji Honda Club-a Serbia. Najmasovnija i najspektakularnija od svih Honda manifestacija u toku godine, u organizaciji najvećeg srpskog kluba koji okuplja sve simpatizere Honda brenda, i ove godine će pomeriti granice druženja i zabave svojim raznovrsnim programom, počevši od nagradnih igara za učesnike, popularnog nadmetanja “brzi krug†sa velikim fondom vrednih nagrada, preko raznovrsnih sadržaja za prisutne, pa do “slobodne vožnje†u kojoj će čari trkačke staze moći da osete svi prisutni, i naravno prisustvom velikog broja atraktivno sređenih Hondi.

Za sve one koji prvi put dolaze na skup ili nisu sigurni kako doci do Ade Huje:

HCS_8_sa_kordinatama_finale.jpg

Klikom posle otvaranja thumba na fotografiju, mozete je jos vise uvecati...

Koordinate za one koji ce koristiti GPS:

44°49'23.26"N

20°30'38.64"E

Panorama staze:

dsc1496m.th.jpgdsc1472.th.jpgdsc1456e.th.jpgdsc1455.th.jpgdsc1446.th.jpgdsc1434.th.jpgdsc1418l.th.jpg

Baneri:

HC7_468x60px_1.png

HC8_web_banner_2.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pale se Alfisti da su glavni, evo sta kaze njihov presidente za skup od juce sa Huje:

btw Alfisti su još jednom objasnili kako se organizuje skup, 140 Alfi - novi rekord :wave: , slike iz vazduha i zmija formirana od Alfi na samoj stazi(Ada huja je bila tesna za sve :D :D :D )

A kad sam ga malo poprcnuo da cemo da ih zeznemo sa brojem, odmah mi uklonili komentar, sujetni Italijani, sta ces.. :kez:

Link to comment
Share on other sites

Okidoki ... znaci pomolim se, ubacim u prvu ... i lagano :)

...i naravno, da krenes bar sat ranije :zzzd::blesplez ...

Pa ja svakako krecem sat ranije ... ali iz Beceja :blesplez ... Zar i TI da me prozivas tata Parezanovicu ??? Moracemo da se izobljasnjavamo kad se vidimo :aaaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...