Jump to content

Utisci sa rostilja Andrevlje april 2011(slike, klipovi...)


TRIO_driver

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo mi je zao sto ostadosmo bez zajednicke fotografije. A bilo je inicijative...

Kad je u pitanju fotografisanje grupe na Honda skupovima, potrebno je:

1. Viknuti: "Grupanjaaaaaaaaaaak!" visokim tonom onoliko puta dok ne privucete paznju svih na skupu

2. Naci par pomocnika koji ce da pricaju onima koji se prave da nisu culi: "Ajde, ajde, za uspomenu i dugo secanje."

Sve u svemu 3 minuta smaranja.

Koliko sam primetio kvalitetna sprdnja nije izostala. Zao mi je sto nisam bio u mogucnosti da ispostujem manifestaciju.

Link to comment
Share on other sites

ehhh...brdo slidzaaaaa...bravo Kabe...a tek FAJTttt..ha ha ha tako mu i treba kad prcka po tudjim kolima...ha ha ha..a tek ovaj ljakse sa ovim zelenim sto napravio guzvu..hebala ga guma.. :kotrljanje

Zoda bravo za klip :cestitam ...a tek Saletov...otkidaaaaaaaaa :voznja

Link to comment
Share on other sites

Što više gledam slike i klipove to više imam želju da ovakve skupove pravimo barem 1 mesećno.

Ne moramo da idemo daleko...Košutnjak, Avala ,Kosmaj, pa opet malo F.Gora....stvarno nije ni teško ni skupo, a super je provod i druženje. :D

Mislite o tome..... Pall Mall

Link to comment
Share on other sites

10x odgledah klipove :D. Slazem se apsolutno sa Jaletom. Mislim da je Avala dobar predlog. Kosutnjak je isto ok, ali Avala mozda vise prija zbog prostora da se vozi do tamo :)

Ajd' cekirajte neku nedelju, pa da kresemo talandaru, dresiramo Lava, da pocepamo Jelena, i da se isatiram u Staropramen :D.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za :) , stvarno to nije neki problem, ne treba ni da se nešto posebno dogovaramo, neko kad vidimo da je za vikend lepo vreme, pustimo info pa ko može može,slično fazon kao Banjica, a ostalo znamo, malo mesa, malo hleba, koje pićence i Gogo salata....

Kabe, a kad sve to obavimo, popijemo i pojedemo, možemo i da odradimo i neku Mladopramenku :D

Link to comment
Share on other sites

Bogami, ako se po jutru dan poznaje, upravo zavrsren - Andrevlje skup ukazuje nam da oko nas postoji veliki broj mladih, transparentnih i simpaticnih fenotipova koji obecavaju... :naguz:vristanje

Pazi ti da se opet ne ukochish :zzzd: ....al na pogreshnom mestu :mrgreen:

Lollll :D

Link to comment
Share on other sites

E sad, kako kome, lako je tebi da pričaš dosta je jednom u sezoni, kad ideš na 3-4 otvaranja sezone, sa Hondašima, Toyotašima, Oldtajmerima, i ostalim Japancima, pa je tebi možda dosta jedanput sa Hondašima, ali ja bi češće da se okupljamo u prirodi...onde potok, ovde cvet ...., tamo šnicla, onde ćevapi, pa malo slata, njam,njam....:D:)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da me pola NS-a psuje jer napravih opsti haos i guzvu na Miseluku, kad sam se poprecio da bi hondasi ostali u koloni :D

E da, svaka ti cast ! :aplauz::cestitam:aplauz:

Bas sam rekao - sada ce nekom da stuca bilza i dalja familija, sve po spisku :)))

Mnogo je bila dobra fora (doduse, mislim da onih 500 metara kola iza tebe ima malkice drugacije glediste, ali staces.. 100 ljudi, 100 evra:))) )

:aplauz::aplauz::aplauz:

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, tokom sezone idem na najmanje 8-10 dogadjaja, plus poslovna putovanja, ali jedno je istina:

Cele zime se ljudi zazele, i onda kad grane sunce i pocne sezona, svi zele i hoce, i vecina dodju.

Na zatvaranju sezone u oktobru uvek bude 50% manje ljudi i kola, u zadnjih 3 godine se tako pokazalo.

Ne kazem da nece da radi, ja sam uvek za druzenje... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne busom nego peške!!! :D

Znači dogovorili smo se, čim se prolepša, krećemo u prirodu!!!!

Zoda...moja vikendica svakako ove godine ulazi u kalendar kao Velika nagrada Sopota:D , tu je i Kosmaj, pa će biti interesantno i otići do spomenika ,naravno kolima,jer je put superiška, ali mora malo da ugreje da se ne bi gore posmrzavali.

Kabe ...i ja se slažem sa obojicom :aplauz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...