Jump to content

Vladimir90 swift gti


vladimir90

Recommended Posts

Ovako dakle da pocnem.... prvo da se izvinim za upad na forum! Zovem se Vladimir iz Panceva sam imam 19 godina i vozim suzuki swifta 1.3 gti 88. Sto znaci da ja ne pripadam ovom forumu ali nadam se da me primate voleo bih dosta stvari da naucim, na ovaj forum sam dospeo preko Srdjana koji je takodje iz Panceva koji vozi crnu hondu sa oz felnicama. toliko o meni....

xZ3TA.jpg

QXuR9.jpg

ERzKr.jpg

Trenutno ga sredjujem radim mu limariju treba da dodje koji loncic koji spojler filtercic i felnice bice lutkica

Link to comment
Share on other sites

nije bio udaren nigde nego je sve u standardu. ima oznaku GS na volanu i par nalepnica gs je imao. motor je i mene bunio mislio sam da je obican, ali i po saobracajnoj i po potezu ima vise od 68 konja bio sam na crtu sa burazerovim tvincamom skoro da su identicni.samo sto moj ima siber karburator,stari stari,stari,sistem.i to mi se eto bas ne svidja,jer sam pricao sa par mehanicara,koji kazu da se taj jako tesko namesta ako pocne da brljavi.mada moj sljaka za sada da kucnem u drvo.. sta je ne znam ali ideeeeeeeeee...

Link to comment
Share on other sites

Ti kazes jedno , ali cinjenice su drugo , dodji na hondin skup sad u subotu , rado cu da ti pokazem kako jedan gti treba da ide , sta vise imas i klipove u mojoj temi ispod :) A to sta pise u saobracajnoj okaci o rep , drugu pise gti ( sto i jeste ) i 55kw...

Link to comment
Share on other sites

th_DSCN5682.jpg

Gti izgleda ovako i nikako drugacije , to kako tvoj auto poteze je samo osecaj , ali nije gti , vec gs kako je pisalo na autu.... :) Ne kazem da tvoj lose ide , nego kazem da nije gti a ako ide kao on , super :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...