Jump to content

Suzuki Swift by Ninoslav


Ninoslav

Recommended Posts

...ali sam ga skoro uzeo, jos nije u voznom stanju (motor sam dobio u gajbi, pa ga valja sloziti), ali ce uskoro biti, nadam se.

swiftn.jpg

Takodje sam u jos jednoj gajbi dobio i komplet instalaciju od celog auta, par motornih kompjutera (svi su razlicito cipovani, ali cu ih obici i ici na VEMS ili neko drugo programabilno ubrizgavanje), bregaste 300/10,5mm, sinter lamelu, i jos svasta nesto. Ako nekoga bude zanimalo, dici cu ovde slike radova kad pocnu...

Takodje imam i jednog civilnog swifta, istog kao Zivkovog, 68ks i to je valjda auto koji mi se najduze zadrzao... Oba auta su mi jedini Japanci koje sam do sada imao u posedu, ali definitivno nisu poslednji :lol:

Pozdrav,

Ninoslav

Link to comment
Share on other sites

Znam, taj dugacki od 68 sirotih konja je vecito brzi po vencu od svega zivog :lol: I stoji na putu 3x bolje od kratkog, Marko_Serb je imao priliku da vidi iz prve ruke... Niz Venac ka Novom Sadu ga nije problem voziti i preko 150. Videcemo ovog kako ce da se ponasa, imam za njega komplet rally vesanje, coilover set sa platformama i ostalo, pa cemo videti sta ce reci. Standardnog GTI sam vozio i nisam odusevljen, previse se dize na 3 tocka, pa se nadam da cu ovde nesto napraviti da to sprecimo...

Link to comment
Share on other sites

Sedan, naravno. Ima ih dosta sa g13ba, mislim da su cak i cesci. Danas sam u NS video sedan 4x4 i mnogo mi cudno bese :) E, imas li ideju da li bi mozda mogao prenos da se prepakuje sa 4x4 na ovog sa slike?

A Venac je rodjen za Swifta, CRXa i ostalu ekipu :lol: Samo rupe da pokrpe... Narocito na precici prema Irigu :)

Link to comment
Share on other sites

Evo, poslikao sam klipove danas, imam tri garniture:

standardni

18022010386.th.jpg

obradjeni da bi mogle gorepomenute bregaste da se stave

18022010387.th.jpg

i klipovi koji ce najverovatnije ici na njaga (50g laksi, bolcna deblja za 1mm, presvuceni teflonom, lepim zelenim)

18022010388.th.jpg

Bregaste slikam kasnije, zajedno sa sublerom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ne citirati post iznad svog!

Naravno, pa usput poneses i komplet dihtunga :lol: E, znas li mozda nekog iz Backog Petrovca valjda sto pravi metalne dihtunge glave po zelji i meri? Mislim da bi bilo lepo to napraviti... I neke malo kuratije brezone umesto zavrtnjeva glave, pa da se to muski pritegne :)

Link to comment
Share on other sites

Dap :lol: Hoces da ti slikam kako ih merim sublerom? :) Standardni klipovi su morali lepo da se ukopavaju da ne udare u ventile... Bregaste su group A

Ma ne kazem ti ja da ne verujem , nego sam odusevljen :) Jos ako bacis na dijetu sve rotacione delove u motoru i izbacis hidropodizace ihhhhhhhhh :twisted::twisted::twisted::twisted:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...