Jump to content
Sign in to follow this  
Ninoslav

Suzuki Swift by Ninoslav

Recommended Posts

...ali sam ga skoro uzeo, jos nije u voznom stanju (motor sam dobio u gajbi, pa ga valja sloziti), ali ce uskoro biti, nadam se.

swiftn.jpg

Takodje sam u jos jednoj gajbi dobio i komplet instalaciju od celog auta, par motornih kompjutera (svi su razlicito cipovani, ali cu ih obici i ici na VEMS ili neko drugo programabilno ubrizgavanje), bregaste 300/10,5mm, sinter lamelu, i jos svasta nesto. Ako nekoga bude zanimalo, dici cu ovde slike radova kad pocnu...

Takodje imam i jednog civilnog swifta, istog kao Zivkovog, 68ks i to je valjda auto koji mi se najduze zadrzao... Oba auta su mi jedini Japanci koje sam do sada imao u posedu, ali definitivno nisu poslednji :lol:

Pozdrav,

Ninoslav

Znam, taj dugacki od 68 sirotih konja je vecito brzi po vencu od svega zivog :lol: I stoji na putu 3x bolje od kratkog, Marko_Serb je imao priliku da vidi iz prve ruke... Niz Venac ka Novom Sadu ga nije problem voziti i preko 150. Videcemo ovog kako ce da se ponasa, imam za njega komplet rally vesanje, coilover set sa platformama i ostalo, pa cemo videti sta ce reci. Standardnog GTI sam vozio i nisam odusevljen, previse se dize na 3 tocka, pa se nadam da cu ovde nesto napraviti da to sprecimo...

Sedan, naravno. Ima ih dosta sa g13ba, mislim da su cak i cesci. Danas sam u NS video sedan 4x4 i mnogo mi cudno bese :) E, imas li ideju da li bi mozda mogao prenos da se prepakuje sa 4x4 na ovog sa slike?

A Venac je rodjen za Swifta, CRXa i ostalu ekipu :lol: Samo rupe da pokrpe... Narocito na precici prema Irigu :)

Sad procitah za bregaste :shock: Jesi ti siguran u to sto si napisao 300/10.5 lift? fabrika je 7.5 i toliko povecanje je relano boleshtina na kub :lol:

Evo, poslikao sam klipove danas, imam tri garniture:

standardni

18022010386.th.jpg

obradjeni da bi mogle gorepomenute bregaste da se stave

18022010387.th.jpg

i klipovi koji ce najverovatnije ici na njaga (50g laksi, bolcna deblja za 1mm, presvuceni teflonom, lepim zelenim)

18022010388.th.jpg

Bregaste slikam kasnije, zajedno sa sublerom :lol:

Ne citirati post iznad svog!

Naravno, pa usput poneses i komplet dihtunga :lol: E, znas li mozda nekog iz Backog Petrovca valjda sto pravi metalne dihtunge glave po zelji i meri? Mislim da bi bilo lepo to napraviti... I neke malo kuratije brezone umesto zavrtnjeva glave, pa da se to muski pritegne :)

Mislis Backi Jarak? :D

Zaboravio sam kako se zove firma, oni rade po meri, i od svega dihtunge, tako da mislim da bi znali i umeli i metalni da ti spakuju po specifikacijama, a koja je cena, nemam pojma.. :D

Ajde od sledece nedelje se dogovaramo, u Becu sam za vikend...

Dap :lol: Hoces da ti slikam kako ih merim sublerom? :) Standardni klipovi su morali lepo da se ukopavaju da ne udare u ventile... Bregaste su group A

Ma ne kazem ti ja da ne verujem , nego sam odusevljen :) Jos ako bacis na dijetu sve rotacione delove u motoru i izbacis hidropodizace ihhhhhhhhh :twisted::twisted::twisted::twisted: